ARAÇ GİYDİRME


Ana Sayfa > Hizmetlerimiz > Araç Giydirme

Araç giydirme, dışarıdaki yüzünüz, tüketicinin zihnindeki prestijinizdir. Firma olarak müşterilerimize araç giydirmenin önemini anlatmakta ve bu doğrultuda çözümler sunmaktayız. Tasarımlarımızda her zaman kurumsallık ön plandadır.

* Baskı yaptığınız makina bu işin en önemli noktalarından biridir. Solvent içermeyen, çevre dostu HP Latex makinasını kullanarak en doğru renkleri doğaya ve insan sağlığına zarar vermeden elde etmekteyiz.

Araç Giydirme Süreci

Araç Giydirme Süreci Nasıldır?
Baskıya başlamadan önce müşterilerimizden renk numunesinin onayını alarak ilerleriz. Renk hatası, yazım hatası, baskının kısa veya uzun gelmesi, logoların, yazıların veya görsellerin kapı kollarına ya da boşluklara gelmesi gibi olumsuz durumları firmamızda yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tır-Kamyon Giydirme
Dorse-Kasa uygulamalarında iki çeşit uygulama yapılmaktadır. Brandalı sistemde 1000 gr panama vinyl branda üzerine dijital baskı uygulaması ile birlikte istenilirse boya koruyuculuğu arttırmak amacıyla sıvı laminasyon uygulaması yapılmaktadır. Bir diğer sistem ise frigo kasa üzerine 3M Cast IJ180-10 seri veya 3M ‘in düz zemin folyoları kullanılarak uygulama yapılmasıdır. İstenildiği takdirde boya koruyuculuğunu arttırmak için 3M Cast laminasyon uygulaması yapılmaktadır.

Araç Giydirme, Otobüs Giydirme, Kamyon Giydirme, Minibüs Reklam Giydirme, Filo Araç Giydirme, Kurumsal Araç Giydirme her türlü Araç Reklam Giydirme Hizmeti için MVP Reklam ile iletişime geçebilirsiniz.